|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
LED світло Godox UL60 Silent LED Video Light (UL60)
Безшумне світлодіодне відеосвітло UL60 від Godox являє собою збалансований по денному світлу світлодіодний світильник потужністю 60 Вт. Цей універсальний ліхтар, розроблений для звукозаписних середовищ, має безвентиляторну систему охолодження та забезпечує 100% безшумну роботу. UL60 ідеально підходить для інтерв'ю, онлайн-трансляцій, телемовлення та кінематографії та забезпечує природне освітлення та точні кольори. Він має вісім вбудованих пресетів для світлових ефектів спалаху, шторму, телебачення та розбитої лампочки. Також є кілька методів контролю. Крім налаштувань на контролері, що додається, пристрій сумісний з DMX512. Прилад також забезпечує бездротове керування за допомогою додаткового пульта дистанційного керування RC-A6 або за допомогою портативних пристроїв із підтримкою Bluetooth із програмою Godox Light. UL60 оснащений кріпленням Bowens S для сумісності з широким спектром аксесуарів, а акумулятори з V-подібним кріпленням, що купуються окремо, дозволяють включати ліхтар в будь-якому місці.
Заснований на тій же особливій конструкції безвентиляторного охолодження, що і UL150, UL60 є світлодіодним джерелом постійного світла потужністю 60 Вт, який має портативні розміри, збалансовану по денному світлу колірну температуру і пропонує ще більше можливостей для реалізації всього творчого потенціалу. Завдяки 100% безшумній роботі освітлювач відповідає необхідним умовам для запису звуку без будь-якого стороннього шуму і може використовуватися для зйомки інтерв'ю, прямих ефірів, телемовлення, кінематографії та інших сфер відеовиробництва, де необхідна тиша на майданчику. Спеціально розроблене освітлювальне обладнання допоможе підвищити якість відеозйомки.
- Збалансоване денне світло з колірною температурою 5600К.
- Точна кольоропередача та керування затемненням від 0 до 100%
- Безвентиляторна система охолодження забезпечує 100% безшумну роботу
- Кріплення Bowens S сумісне з різними модифікаторами світла та аксесуарами.
- Сумісність з DMX512 з опціями бездротового дистанційного керування
- Бездротове керування через пристрої з підтримкою Bluetooth за допомогою програми Godox Light
- Працює від мережі змінного струму 100-240 В для використання у всьому світі
- Додаткова акумуляторна пластина з V-подібним кріпленням

Робота без шуму
Завдяки безвентиляторній конструкції UL60 забезпечує дуже тихе середовище, гарантуючи запис кристально чистого звуку, навіть при максимальній потужності освітлення.
Достовірна коліропередача
Завдяки високим показникам індексу CRI 96 і TLCI 97, освітлювач забезпечує яскраве природне світло і точний колір.
8 вбудованих спецефектів
Для реалізації різноманітних скриптів освітлення UL60 має 8 попередньо налаштованих кінематографічних світлових спецефектів, які дають ще більше творчих можливостей.
Різні методи управління
На додаток до налаштування безпосередньо за допомогою блоку керування, підсвічування підтримує керування за стандартом DMX512. Крім того, ви можете налаштувати параметри бездротового зв’ язку за допомогою дистанційного керування RC-A6 (налаштується окремо) або за допомогою смартфона Bluetooth з встановленою програмою Godox Light.
Байонет Боwens
Освітитель можна використовувати разом з широким асортиментом світлоформуючих насадок з байонетом Bowens.
Два способи живлення
Завдяки різним умовам знімання, освітлювач підтримує живлення від акумулятора з V-подібним кріпленням або мережі змінного струму, що дозволяє використовувати його як у студії, так і за її межами.
Комплектація:
- Освітлювач x1
- Блок керування x1
- Рельєфний рефлектор x1
- Кабель живлення x1
- З’ єднаний кабель x1
- Захисний ковпак лампи x1











