Знижки на ВСІ товари // Магазин фото відео техніки zaDeshevo.com.ua
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–14:00

Укр
0
UAH
  • USD
Опис

Світлофільтр захисний Marumi EXUS UV + Lens Protect 49 мм (195804)

Світлофільтр EXUS UV + Lens Protect призначений для захисту дорогої оптики від подряпин, забруднень і механічних пошкоджень.

Світлофільтр має спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені з довгої хвилі 390 Нм і менше, і поліпшує при цьому якість зображення. Також світлофільтри відсікають інфрачервоні промені, шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.

Щоб домогтися високих оптичних показників інженери пішли на безпрецедентний крок — товщина скла була збільшена до 2 мм (для порівняння товщина DHG Super Lens Protect — 1.3 мм). Це дозволило добитися гарантовано високої точності обробки, ідеально рівній поверхні світлофільтру і практично повної відсутності спотворень. При цьому товщина оправи світлофільтру не збільшилася, що дозволило використовувати надширококутні об'єктиви.

Світлофільтр EXUS UV + Lens Protect має ультранизький коефіцієнт відбиття – всього 0.3%. Це досягається за рахунок застосування якісного оптичного скла, заново розрахованого просвітлення і чорніння торцевій частині світлофільтра, а також за рахунок світлозахисних канавок, насічок на оправі світлофільтру і матового покриття. Завдяки придушенню відбиття від поверхні світлофільтру і оправи, характеристики об'єктива проявляються по максимуму, що сприяє досягненню чудової якості зображення. Тефлонове напилення забезпечує м'яке ковзання по різьбі світлофільтра.

Світлофільтр EXUS UV + Lens Protect має інноваційний антистатичне покриття ASC, запобігає накопичення статичного заряду на поверхні світлофільтру і не дозволяє пилу осідати. Навіть якщо світлофільтр забруднюється, пил може бути легко видалена з допомогою груші.

Поверхня світлофільтру EXUS UV + Lens Protect оброблена дуже міцним покриттям, що має відмінні волого - і жиро відштовхуючі характеристики. Будь-які забруднення на світлофільтрі EXUS UV + Lens Protect легко видаляються за допомогою серветки.

Світлофільтр EXUS UV + Lens Protect підійде для захисту найсучаснішої професійної цифрової фототехніки. За своїм технологічним рішенням цей світлофільтр не має рівних на сьогоднішній день.

Весь цикл виробництва світлофільтрів здійснюється в Японії.

Особливості:

  • Антистатичні властивості
  • Двостороннє просвітлення
  • Ультратонка оправа
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Світлофільтр захисний Marumi EXUS UV + Lens Protect 49 мм (195804)

В наявності
Артикул: 10002634
1 554 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Вгору
Telegram Viber